23 Eylül 2011 Cuma

O Ses Türkiye Ankara Elemesi 24 Eylül

O Ses Türkiye elemeleri ülkemizin çoğu yerinde sürüyor. Sırada tekrar Ankara Elemesi var.Detaylı bilgiler şöyle:

24 Eylül Cumartesi saat 12.00 - 18.00 arasında DBLYU CLUB'de.
(Cayyolu Minasera AVM Kat: 2 Umitkoy - Ankara)

O Ses Türkiye Elemelerine kendinize güvendiğiniz iki şarkıya hazırlıklı bir şekilde gitmeniz gerekiyor.Başarılar.

Sizde O Ses Türkiye'ye katılmak istiyorsanız başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Dikkat! Elemelere katılmak için İnternet başvurusu yapmış olma şartı aranmıyor. Fakat yarışmaya katılmak için hem İnternet başvurusu yapmış hem de elemelere katılmış olmanız gerekiyor.

16 Eylül 2011 Cuma

O Ses Türkiye Yarışması Show Tv Yeni Tanıtım Fragmanı


O Ses Türkiye bomba gibi ekranlara gelmeye hazırlanıyor.Sadece sesin önemli olduğu yarışmanın Show Tv ekranlarında ilk detaylı fragmanı yayınlandı.Hadise,Murat Boz,Mustafa Sandal ve Hülya Avşar'ın jüri koltuğunda oturacağı yarışmanın yapımcısı Acun Ilıcalı.Şimdiden Ekim ayını iple çektiğinizi biliyoruz.İşte O Ses Türkiye tam kadro show tv ekranlarında O Ses Türkiye tanıtım fragmanı aşağıda.

12 Eylül 2011 Pazartesi

O Ses Türkiye Hadise

O Ses Türkiye'nin güzel jurisi Hadise'nin Facebook sayfasında "O Ses Turkiye tanitim cekiminden bi kare" olarak yayınlanan fotoğrafı bizde sizinle paylaşmak istedik.İşte o fotoğraf.Fotoğrafın üzerine tıklayıp büyük bir şekilde de görüntüleyebilirsiniz.

O Ses Türkiye İstanbul Elemeleri 13-18 Eylül

O Ses Türkiye elemeleri ülkemizin çoğu yerinde sürüyor. Sırada tekrar İstanbul elemeleri var.Detaylı bilgiler şöyle:

13-18 Eylül Pazar saat 12:00-18:00 arasında Crystal Hotel'de.
(Receppaşa Caddesi No:7 34437 Taksim)

O Ses Türkiye Elemelerine kendinize güvendiğiniz iki şarkıya hazırlıklı bir şekilde gitmeniz gerekiyor.Başarılar.

Sizde O Ses Türkiye'ye katılmak istiyorsanız başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Dikkat! Elemelere katılmak için İnternet başvurusu yapmış olma şartı aranmıyor. Fakat yarışmaya katılmak için hem İnternet başvurusu yapmış hem de elemelere katılmış olmanız gerekiyor.

11 Eylül 2011 Pazar

O Ses Türkiye Yarışması Hollanda Versiyonundan Seçmeler

O Ses Türkiye'nin yabancı ülkelerdeki versiyonları gayet ilgi görmüştü ve görmeye devam ediyor. Türkiye'ye gelmeden önce Acun ılıcalıya da ilham veren Hollanda versiyonundan youtube'de büyük izlenme rekoru kıran performansları sizlerle paylaşmak istedik.O ses türkiye versiyonunda da böyle güzel seslerin olması dileğiyle diyor sizleri videoları izlemekle başbaşa bırakıyoruz.Unutmayın bu yarışmada önemli olan ses.

Diğer videolar yazının devamında.

O Ses Türkiye Sık Sorulan Sorular

O Ses Türkiye Ekimde Show Tv'de başlayacak.O Ses Türkiye'ye başvuracaklar veya merak edenlerin akıllarında genelde aynı sorular var. Merak edilenler aşağıda soru cevap şeklinde verilmiştir. Dikkatli inceleyiniz ve gerçek yeteneği tanıyan sadece sesin önemli olduğu acun medya yapımına başvurmak isterseniz o ses türkiye başvuru formununu doldurun.

Yarışmaya sadece solo olarakmı katılmamız gerekiyor?
Yarışmaya solo veya ikili olarak katılabilirsiniz.

İnternet başvurusu yapmak zorunlumu acaba?
Elemelere katılmak için İnternet başvurusu yapmış olma şartı aranmıyor. Fakat yarışmaya katılmak için hem İnternet başvurusu yapmış hem de elemelere katılmış olmanız gerekiyor.

Yabancı şarkı ile elemelere girilebiliyor mu?
Yabancı dilde şarkı ile elemelere katılabilirsiniz.

Hangi tarzda şarkı söylemem gerekiyor?
Dilediğiniz tarzda şarkı ile elemelere katılabilirsiniz.

Birden fazla kez elemelere katılabilir miyim?
Elemelere 1 kez katılmanız yeterlidir.

Elemelerin yapılacağı diğer iller nerelerdir?
Türkiye'nin bir çok farklı şehrinde elemeler yapılacak.

Elemelere sadece başvuru formu dolduranların arasından beğenilenler mi çağrılıyor yoksa isteyen başvuru yapmadan elemelere katılabiliyor mu?
Başvurusu beğenilenler ilerleyen dönemde elemelere davet edilecektir. Fakat dileyen katılımcılar davet beklemeden de elemelere katılabilir.

Yarışma kuralları nelerdir?
Acun Ilıcalı Prodüksiyon AŞ ve bunların taşeron firmalarında çalışanlar, birinci dereceden akrabaları ve aynı evi paylaşanlar, 16 yaşından küçük kişiler ve herhangi bir suçtan bir seneden fazla hapis cezası almış kişiler bu yarışmaya katılamazlar. Bunların aksini kanıtlayan belgeleri sağlamayan kişiler yarışmadan diskalifiye edilebilir veya ödülleri geri alınabilir.

Yarışmaya kendi bestemizle katılabilir miyiz?
Hayır. Ne ön elemeler ne de yarışmaya kendi bestenizle katılamazsınız.

O Ses Türkiye Başvuruları

Tek önemli unsurun ses olduğu yarışma O Ses Türkiye, Show Tv ekranlarında başlamak için gün sayıyor. Jüri üyelerinin Türkiye'nin en yeteneklilerini bulmak için sürdürdükleri ön eleme duyurularını sayfamızın sağında güncel olarak bulabileceksiniz.O Ses Türkiye için o yetenek benim diyorsanız O Ses Türkiye Başvuru Formunu doldurup göndermeniz gerekiyor.

9 Eylül 2011 Cuma

O Ses Türkiye Açıklamalı Tanıtım Videosunu izle

Acun Ilıcalı'nın Türkiye'ye getirdiği O Ses Türkiye yarışmasının, Hollanda ve Amerika'da yayınladığı süre içinde reyting rekorları kıran Voice of yarışması olduğunu söylemiştik.O Ses Türkiye yarışmasının nasıl olacağı konusunda meraklar sürüyor.Acun medya'nın resmi sitesinde yayınlanan fragmanda yabancı ülke formatlarındaki görüntüler eşliğinde alt yazıyla programın prosedürleri ve tanıtımı yapılmış. Gerçi bir kaç gün öncesinde "O Ses Türkiye Yarışması Nasıl Olacak ? Yarışma Kuralları ?" başlığı altında yarışmayı açıklamıştık.Ancak hem görsel hemde alt yazılı bir biçimde izlemek için yazının devamına bakınız.

8 Eylül 2011 Perşembe

O Ses Türkiye Acun'un Tanıtım Fragmanını izle

Gerçek yeteneği tanımlayan program O Ses Türkiye , 4 ünlü jurisi ve birbirinden yetenekli yarışmacılarıyla Ekim ayında Show Tv'de başlayacak.Show Tv ekranlarında dönen tanıtım fragmanı yarışmanın ne kadar iddalı olacağını düşündürüyor. Acun Medya şimdiye kadar yaptığı yapımlarla büyük ilgi görmüştü, bakalım O Ses Türkiye ile de bu istikrar sürecek mi.İşte Acun Ilıcalı'dan O Ses Türkiye yarışma programının tanıtım videosunu yazının devamında izleyebilirsiniz.

6 Eylül 2011 Salı

O Ses Türkiye Juri Üyesi Murat Boz

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını yaptığı Ekimden itibaren Show tv'de yayın hayatına başlayacak olan O Ses Türkiye yarışmasının bir diğer juri üyesi Murat Boz olarak açıklandı.Daha önce belirttiğimiz gibi,juri üyeliği kesinleşen ünlüler Hadise ve Mustafa Sandaldı. Murat Boz'un genç ve dinamikliğiyle renk katacağı O Ses Türkiye yarışması özellikle genç kızlardan büyük ilgi göreceğe benziyor.